O nas

Drodzy  Goście,

Witamy Was na stronie internetowej Sali Bankietowej "Tango". Chcielibyśmy Wam o niej opowiedzieć oraz przybliżyć to, co dla nas będzie priorytetem podczas Waszej wizyty.

"Tango" jest lokalem położonym w zacisznej miejscowości, dookoła którego nie brakuje zieleni  oraz innych darów natury. Został on zaprojektowany z myślą o tym, aby swoim gościom zapewnić zasłużony relaks.
Posiadamy dwie sale. Jedna z nich – mniejsza, została zaprojektowana z myślą o niedużych imprezach – do 90 osób, druga może pomieścić ok. 450 osób. W lokalu znajduje się również część hotelowa. 25 dużych, przestronnych pokoi pozwoli Państwu zregenerować siły po pełnej wrażeń, nieprzespanej nocy. Zgodnie z najwyższymi standardami każdy pokój posiada łazienkę, lecz tak naprawdę najważniejszy jest klimat, który panuje wewnątrz.  Sprawi on, że poczujecie się jak we własnym domu!

Jeżeli znudzi się Wam zabawa w środku sali, to zapraszamy na zewnątrz. Dwa duże tarasy umożliwią kontynuację przyjęcia z możliwością obcowania z naturą. Duży ogród, pobliski las oraz przepiękne widoki na rozciągającą się zieleń to wszystko jest do Waszej dyspozycji.
W obsłudze imprez bardzo dużą wagę przykładamy do jedzenia. Doświadczone Panie kucharki, przystojni kelnerzy,  ładne kelnerki, doświadczenie w branży spożywczej, a przede wszystkim produkty od sprawdzonych dostawców - zawsze świeże i najwyższej jakości. Te wszystkie punkty gwarantują obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Jesteśmy tego pewni!!!
W zakładce menu możecie zobaczyć, co dla Was serwujemy. Na naszych stołach będziemy chcieli zachować jak największą różnorodność posiłków, po to, aby nikt nie wyszedł od nas z pustym żołądkiem.

Jeżeli nie wiecie komu powierzyć organizację Waszego wesela, chrzcin, komunii, imprezy okolicznościowej, czy firmowej, zapraszamy do odwiedzenia naszej sali. Nasza głowa jest pełna pomysłów, które realizujemy tak, aby wasze święta były tymi, które będziecie wspominać przez lata. Jesteśmy pewni, że praca jaką dla Was wykonamy będzie zrobiona z pasją, a zadowolenie z niej to 100% pewności sukcesu.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zapraszamy!

                                                              
                                                                                                                            Z poważaniem,
 Zespół Sali Bankietowej ,,TANGO ‘’

 • Nowoczesność - przestronne, klimatyzowane sale, duże łazienki, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

  Doświadczenie - branża spożywcza nie jest nam obca, doświadczone kucharki zapewnią rozkosz dla podniebienia, a profesjonalna obsługa kelnerska sprawi, że poczują się Państwo jak na przyjęciu królewskim.

  Otwartość - jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz sugestie.

  Odpowiedzialność - jesteśmy odpowiedzialni i zdyscyplinowani, dotrzymujemy złożonych obietnic, nie zmieniając ich w ostatniej chwili.

  Indywidualizm - do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem.

  Zaangażowanie - jesteśmy zaangażowani w realizację każdego zlecenia, sumiennie wykonujemy powierzone nam zadania, starając się jak najlepiej zaspokoić potrzeby Klienta.

  Szacunek - dla nas najważniejszy jest człowiek.